Poštovné zadarmo pri objednávkach nad 90€

Gallinée Clear & Microbiome beauty kapsule pre problematickú pleť

Gallinée Clear & Microbiome beauty kapsule pre zdravie problematickej pokožky.

€35
Dostupnosť: Skladom
Gallinée Clear & Microbiome beauty kapsule pre problematickú pleť

Podrobný popis

Gallinée predstavuje novú generáciu starostlivosti o pleť so sklonom k akné. Vyvinuté tak, aby cielili na príčinu kožných problémov. Koncentrovaná zmes živých probiotík, žihľavy a zinku, ktorá prečistí pleť zvnútra.

Zakladateľka Gallinée, Dr Marie Drago hovorí, že jej cieľom bolo priniesť iný prístup k starostlivosti o aknóznu pleť. Ponúknuť produkt, ktorý sa o pleť nestará len zvonka, ale aj zvnútra. Pretože problematická pleť potrebuje jemnú starostlivosť, ktorá jej prinavráti rovnováhu.

Suplementy pre problematickú pleť otvárajú novú cestu k čistej a žiarivej pleti. Obsahujú dva kmene probiotík, žihľavu a zinok, ktoré spolu pomáhajú pleť zbaviť neželaných prejavov ako vyrážky a zápaly, pričom podporujú jej prirodzený mikrobióm.

Kombinácia žihľavy a jej očistných schopností so zinkom a 2 doplňujúcimi sa kmeňmi živých baktérií bojuje proti vzniku kožných zápalov, pričom v črevách produkuje prečisťujúci vínny ocot, prospešný pre zdravie pokožky.

Žihľava je známa pre svoju schopnosť zlepšovať vzhľad vyrážok a iných neželaných prejavov na pleti, vďaka čomu pleť vyzerá lepšie.

Zinok podporuje uzdravenie pleti a chráni kožné bunky pred oxidačným stresom.

2 kmene živých probiotík Lacticaseibacillus rhamnosus GG a Lactococcus lactis spp lactis HA136. Kmeň GG bol dôkladne študovaný práve pre svoje skludňujúci efekt na pokožku, zatiaľ čo kmeň HA136 vytvára vínny ocot priamo v črevách.

Prebiotiká ako inulín sa prirodzene nachádzajú v čakanke a sú perfektné pre podporu zdravého mikrobiómu ľudských čriev.

Denná dávka je 1 kapsula podaná pred jedlom (kedy je pH žalúdka najoptimálnejšie) zapitá pohárom vody. Pre lepšie výsledky odporúčame absolvovať aspoň 2-mesačnú kúru. Kapsule pôsobia na pleť zvnútra. Pre ešte lepšie výsledky odporúčame kombinovať s Vinegar Gelée sérum pre problematickú peť, ktoré je vyvinuté práve na vonkajšie použitie.

Vhodné pre citlivú pleť. Dermatologicky testované.

Vyrobené vo Francúzsku

Veľkosť balenia: 30 kapsúl (obsah zodpovedá 1-mesačnej kúre)

Zloženie: maltodextrin (rastlinného pôvodu z kukurice a repy), nettle aqueous extract (urtica dioca l.-leaf), hydroxypropylmethylcellulose inulin, živé baktérie Lacticaseibacillus rhamnosus GG a Lactococcus lactis spp lactis HA136, zinc oxide, magnesium stearate, ascorbic acid (antioxidant)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: