Poštovné zadarmo pri objednávkach nad 90€

Manucurist Green lak na nechty Amande

9-free lak na nechty v amande zelenej.

Položka bola vypredaná…
€14
Dostupnosť: Momentálne vypredané
Manucurist Green lak na nechty Amande

Podrobný popis

Amande, to je zelená listov mandľovníka. Ľahká, jemná, koketná, ako posledné dozvuky leta.

Kolekcia Green obsahuje voľne schnúce laky na nechty. Zložené z až do 84% ingrediencií rastlinného pôvodu, 9-free, vegan a cruelty-free. Napriek tomu s krásnou pigmentáciou, vysokým leskom a výsledným feelingom ako zo salónu.

Čo znamená 9-free lak na nechty? Nie je v ňom 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú maniok, bavlnu či zemiaky. Značka chce jednoducho byť tak eko-zodpovedná, ako to len ide.

Unikátna formula je obohatená o 2 hlavné aktívne zložky. Kokosový olej, výborne hydratujúci a extrakt z bambusu vyhľadávaný pre svoje revitalizačné a spevňujúce účinky.

Pre dosiahnutie dokonalej manikúry naneste najprv Green Base Coat, váš vybraný Green odtieň a zafixujte Green Top Coat. Nechajte voľne zaschnúť na vzduchu.

Lak jednoducho odstránite pomocou Green Odľakovača na nechty alebo akéhokoľvek jemného odľakovača.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

80,5% ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie: butyl acetate (získaný z manioku), ethyl acetate, nitrocellulose (získaná z bavlny), isosorbide dicaprylate/caprate, tributyl citrate, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, butyl acetate, alcohol, CI 77510, acetyl tributyl citrate, isoprophyl alcohol, stearalkonium bentonite, CI 77499, CI 77891 (titanium dioxide), sľuda, etocrylene, diacetone alcohol, kokosový olej, trimethylpentanediyl dibenzoate, slnečnicový olej, phosphoric acid, kremeň, alumina, tin oxide, extrakt z miazgy bambusu, tocopherol

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: