Poštovné zadarmo pri objednávkach nad 90€

Gallinée Clear Skin Set

Inovatívny prístup v starostlivosti o aknóznu pleť zvonku aj zvnútra. Vinegar Gelée a beauty kapsule spolu s darčekom Face Vinegar 50ml.

€70
Dostupnosť: Skladom
Gallinée Clear Skin Set
galinee kolaz 01
+ mini balm

Podrobný popis

Gallinée prináša inovatívny prístup v starostlivosti o problematickú a aknóznu pleť. Zameraný nie len na vonkajšiu starostlivosť, ale aj na podporu črevného mikrobiómu, ktorý má svoju vplyv na kvalitu a zdravie pleti.

V Clear Skin Sete nájdete Vinegar Gelée, sérum, ktoré spolupracuje s ekosystémom vašej pleti, čím bojuje proti jej nezrovnalostiam. Inovatívne sérum s gélovitou konzistenciou redukuje a vyhladzuje neželané kožné prejavy, zlepšuje textúru pleti, pleť ukľudňuje a prinavracia jej rovnováhu bez toho, aby narušilo jej prirodzený mikrobióm.

Inovatívny pro-bakteriálny prístup vsádza na spoluprácu medzi sérom a kožným mikrobiómom, vďaka čomu robí z pleti menej priateľskejšie prostredie pre baktérie spôsobujúce akné. Štandardný prístup sa skôr zameriava na vysušenie pleti, čím zasahuje aj nežiadúce vyrážky.

Hlavné aktívne látky DENDRICLEAR ™, ibištekovo-jablkový vínny ocot a post-biotiká pôsobia na zápaly a  začervenanie, chránia pleť pred vznikom nedokonalostí, zlepšujú štruktúru pokožky, pričom ju zároveň ukľudňujú a zmatňujú. Sérum s vysoko koncentrovaným obsahom aktívnych ingrediencií, sviežou želé pripomínajúcou konzistenciou, ktorá sa ľahko vstrebáva a pleť zanecháva žiarivú s príjemný pocitom.

Clear & Microbiome Supplements sú beauty kapsule pre zdravie problematickej pleti. 

Vyvinuté tak, aby cielili na príčinu kožných problémov. Koncentrovaná zmes živých probiotík, žihľavy a zinku, ktorá prečistí pleť zvnútra.

Zakladateľka Gallinée, Dr Marie Drago hovorí, že jej cieľom bolo priniesť iný prístup k starostlivosti o aknóznu pleť. Ponúknuť produkt, ktorý sa o pleť nestará len zvonka, ale aj zvnútra. Pretože problematická pleť potrebuje jemnú starostlivosť, ktorá jej prinavráti rovnováhu.

Suplementy pre problematickú pleť otvárajú novú cestu k čistej a žiarivej pleti. Obsahujú dva kmene probiotík, žihľavu a zinok, ktoré spolu pomáhajú pleť zbaviť neželaných prejavov ako vyrážky a zápaly, pričom podporujú jej prirodzený mikrobióm.

Ako darček k setu teraz dostanete mini pleťový toner Face Vinegar v 50ml balení. Ten skvelo dopĺňa starostlivosť o aknóznu pleť ako perfektný krok medzi čistením pleti a následnou starostlivosťou o ňu. 

Napriek nezvyklému názvu sa nenechajte zmiasť. Face Vinegar je pleťový toner, ktorý pokožku čistí, ukľudňuje a pôsobí hojivo. Póry vyzerajú menšie a pleť žiarivejšie.

Je kľúčovým prvkom medzi tým, čo z pleti pri čistení odstránite a následne doplníte pri ďalšej starostlivosti.

Obsahuje Actibiome, nové prebiotiká, ktoré podráždenú pleť upokoja a zároveň ju chránia pred ďalším zaťažením. Spolu s nim sa v tonery nachádzajú aj postbiotiká, ktoré umožňujú pre pleť prínosným baktériám prosperovať. Druhou aktívnou zložkou je ocot z ibišteka. 

Pre viac informácii o jednotlivých produktoch vrátane ich INCI zloženia kliknite priamo sem: Vinegar Gelée, Clear & Microbiome Supplements kapsule, Face Vinegar

Set obsahuje: Vinegar gelée sérum na problematickú pleť 30ml, Clear & Microbiome Supplements beauty kapsule na problematickú pleť, Face Vinegar pleťový toner 50ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: