Poštovné zadarmo pri objednávkach nad 90€

Gallinée Tabletky na ústnu hygienu

Gallinée Mounth & Microbiome Supplement, prelomová starostlivosť o ústnu dutinu a zuby v malej tabletke.

 

Položka bola vypredaná…
€17
Dostupnosť: Momentálne vypredané
Gallinée Tabletky na ústnu hygienu

Podrobný popis

Ako hovorí zakladateľka značky Gallinée “Za pár rokov ich budete vidieť všade. Nezabudnite však, že u nás ste ich videli ako u prvých”. Cukrík na osvieženie dychu, ktorý sa zároveň stará o zdravie ústnej dutiny a zubov? Takto nejak by sme mohli novinku od Gallinée opísať. Špeciálne naformulované pre starostlivosť o zuby, ďasná a sliznicu úst tak, aby vďaka živým probiotikám podporovali zdravé baktérie, ktoré sú prirodzenou súčasťou našich úst. Príjemná mätová chuť pre okamžitý svieži dych. Jednoducho je to inovatívna tuhá zubná pasta bez obsahu lepku, laktózy a cukru. Vegan friendly.

Vaša nová rutina v starostlivosti o ústnu dutinu? Tabletka pre podporu ústneho mikrobiómu s obsahom živých baktérii, vitamínu D3 a B8. Vitamín D3 (nazývaný aj Cholecalciferol) zohráva svoju úlohu pri zdraví zubov ale aj pokožky. Vitamín B8 (nazývaný Biotín) zas prispieva k normálnemu fungovaniu sliznicových membrán, aby vaša ústna dutina bola zdravá. L. Rhamnosus R0011, probiotikum obsiahnuté v tabletke, živá dobrá baktéria s ukľudňujúcimi schopnosťami. Vo svojej podstate pôsobí na nechcené baktérie úst, čím ich mikrobióm udržiava v želanej rovnováhe.

Xylitol je špeciálny druh cukru nazývaný tiež polyol, ktorý selektívne ničí S. mutants (Streptococcus mutans), zlé baktérie nachádzajúce sa v ľudských ústach spôsobujúce zubné kazy.

Isomalt, prebiotický cukor, aj vďaka nemu sa môžeme v tomto prípade baviť o tabletkách. Udržuje ich tvar.

Xantánová guma, postbiotická ingrediencia, ktorá nie len pomáha črevným baktériám, ale vďaka nej sa účinná sila tabletiek rozloží rovnomerne v celej ústnej dutine.

Acacia guma, resp. arabská guma funguje nie len ako želatína, ale je aj výborným črevným prebiotikom podporujúcim dobré baktérie, avšak bez pocitu nadúvania.

Kyselina stearová, agent vďaka ktorému sa aktívne ingrediencie v tabletke dôkladne a rovnomerne premiešajú.

Mätová a verbena aróma, prírodné ingrediencie pre svieži pocit.

Ako tabletky užívať? Fungujú ako klasické cukríky na cmúlanie. Nechajte ich pomaly rozpustiť v ústach. Pre čo najlepší účinok ideálne nechajte pôsobiť v ústach 15 minút. 30 minút pred ani po ich požití by ste si nemali čistiť zuby a vydržať aspoň 10 minút po požití nepiť a nejesť. Optimálna dávka je 1-2 tabletky denne.

Veľkosť balenia: 30 tabletiek

Zloženie: isomalt, acacia (arabská) a xantánová guma (pomer 50:50), xylitol, kyselina stearová, mätová aróma, Lactobacillus rhamnosus R0011, verbena aroma, cholecalciferol (vitamín D3), biotin (vitamín B8)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: