Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Evolve Toner s kyselinou glykolovou Liquid Radiance

Liquid Radiance Glycolic Toner s obsahom AHA a BHA kyselín pre hladšiu a jasnejšiu pleť.

Položka bola vypredaná…
€28
Dostupnosť: Momentálne vypredané
Evolve Toner s kyselinou glykolovou Liquid Radiance

Podrobný popis

Čisto prírodný tekutý exfoliátor s obsahom AHA a BHA kyselín pre viditeľnejšie hladšiu a jasnejšiu pleť.

Medzi obsiahnutými ovocnými AHA kyselinami nájdete kyselinu glykolovú (získanú z cukrovej trstiny), kyselinu jablčnú a kyselinu citrónovú. BHA kyselina je zastúpená kyselinou salicylovou získanou z kôry vŕby čiernej. Ďalšou podstatnou aktívnou zložkou je galactoarabinan (známy aj pod skratkou GA), ktorý by sa dal označiť za rastlinný kolagén. Galactoarabinan získavaný zo stromov smreku spolu s vyššie uvedenými kyselinami povzbudzuje exfoliáciu, zmierňuje podráždenie, zlepšuje stav suchej pokožky a celkovo kožnú textúru.

Toner je jemne voňavý vďaka bio pomarančovej vode. Obsahuje len prírodné konzervanty pochádzajúce z cukrovej trstiny.

Kôra vŕby je prirodzeným zdrojom kyseliny salicylovej, ktorá podporuje obnovu kožných buniek prostredníctvom exfoliácie avšak bez podráždenia. Výsledkom je hladká a zdravo vyzerajúca pleť.

Upozornenie: Kôra z vŕby nie je bežne odporúčaná počas tehotenstva. V produkte samotnom je síce obsiahnutá vo veľmi malých %, avšak radšej sa jej vyhnite, pokiaľ máte akékoľvek obavy.

Ovocné AHA kyseliny (Alpha Hydroxy Acids) sú získavané z prírodných zdrojov. Kyselina glykolová pochádza z cukrovej trstiny, kyselina jablčná z jabĺk a kyselina citrónová z citrusových plodov. Tieto AHA kyseliny majú exfoliačné účinky.

Galactoarabinan zo Smrekovca opadavého má úžasné hydratačné schopnosti. Jeho čaro spočíva v tom, že pomáha redukovať transepidermálnu stratu vody, ktorá slúži na meranie schopnosti kožnej bariéry uchovať si vlastnú vlahu.

Glykolový toner je vhodný pre všetky typy pleti.

Nanášajte ho v rámci vašej pleťovej rutiny na vyčistenú pleť za použitia vatových alebo bavlnených tampónov.

100% prírodný

64% bio

Veľkosť balenia: 100ml

Zloženie**: voda, kvetová voda z pomarančovníka horkého*, extrakt z kôry vŕby čiernej, glycerín*, galactoarabinan, pentylene glycol (získaný z cukrovej trstiny), extrakt z plodov brusnice čučoriedkovej, extrakt z javora cukrodarného (javorový cukor), extrakt z cukrovej trstiny, prášok zo šťavy listov aloe pravej*, extrakt z plodov pomarančovníka horkého, extrakt z plodov citrónovníka pravého

*ingrediencie pochádzajúce z ekologického hospodárstva

** zloženie v súlade s medzinárodným názvoslovým INCI je uvedené na obale

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: