Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Konjac Sponge Špongia na tvár Ružový íl

Konjac Facial Puff Sponge French Pink Clay pre unavenú a mdlú pleť. Obohatená je o čistý francúzsky ružový íl. Nemala by chýbať vo vašej kúpeľni!

cruelty_freevegan

Viac o jednotlivých certifikátoch si prečítajte tu.

Položka bola vypredaná…
€12
Dostupnosť: Momentálne vypredané
Konjac Sponge Špongia na tvár Ružový íl

Podrobný popis

Špongia je vyrobená z rastliny Konjac divoko rastúcej vo vysokých nadmorských výškach v Ázii. Zemiak Konjacu alebo inak povedané Konnyaku je prirodzeným zdrojom potravy obsahujúcim 97% vody. Rastlina je bohatá na minerály a má nízky obsah kalórii. Vďaka svojej prirodzenej zásaditosti je PH neutrálna, čo zanecháva pokožku perfektne vyváženú.

V ázijskom regióne je plodina známa už vyše 1500 rokov. Používala sa ako liek, jedlo, ale aj v starostlivosti o krásu.

Konjac Sponge používa iba 100% čistý konjac bez obsahu chemikálií, farbív, aditív, či látok vyvolávajúcich podráždenie. Hubky sú 100% rozložiteľné v prírode. Pestovanie konjacu je dlhodobo udržateľné. Vlákna konjacu sú ručne spracovávané a zmiešavané s čistou vodou filtrovanou cez vulkanické horniny do hubiek.

Ružový íl sa získava zmiešaním červeného a bieleho ílu a je najjemnejším zo všetkých francúzskych ílov. Je bohatý na kysličník železitý.

Ideálna Konjac Sponge pre tých, čo trpia výkyvmi počasia, klimatizáciou, či centrálnym kúrením. Vhodná aj pre pokožku nadmerne vystavovanú slnku. Čistý francúzsky ružový íl jemne čistí aj tú najcitlivejšiu pleť. Svojim zložením zmäkčuje a zároveň napína pleť, zlepšuje jej elasticitu a zanecháva ju sviežo vyzerajúcu.

Pre použitie stačí pridať čistú teplú vodu. Po namočení je saténovo hebká. Samozrejme sa dá použiť aj spolu s vašou pleťovou vodou, znásobuje jej účinky. Odstraňuje make-up.

Vhodná pre unavenú a mdlú pleť. Ale aj pre senzitívnu, ľahko podrážditeľnú a vysušenú pokožku.

Konjac Sponge je nutnosťou pre každého, kto má rád prirodzenú starostlivosť o svoje telo!

Veľkosť: zhruba 8 cm široká, perfektne sediaca do dlane

Zloženie*: 100% čistý konjac, francúzsky ružový íl

* zloženie v súlade s medzinárodným názvoslovým INCI je uvedené na obale produktu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: