Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Gallinée Skin & Microbiome beauty kapsule pre citlivú pokožku

Gallinée Skin & Microbiome Supplement sú beauty kapsule pre zdravie a rovnováhu citlivej pokožky.

štandardná cena: €30 –20 % €24
Dostupnosť: Skladom
Gallinée Skin & Microbiome beauty kapsule pre citlivú pokožku
gallinee skin and microbiome supplements beauty kapsule blue
-20%
€30 –20 %

Podrobný popis

Gallinée uvádza svoj prvý doplnok stravy vo forme kapsúl špeciálne naformulovaných pre potreby citlivej pokožky. Ultra koncentrovaný obsah 4 rôznych kmeňov probiotik vďaka ktorému vám jedna kapsula denne počas 30 dní pomôže znížiť zápalové procesy a precitlivelosť vašej pleti. Vystavajte si svoju komplexnú rutinu nie len starostlivosťou o “vonkajšiu” stránku pleti, ale aj o častokrát opomenutý “vnútorný” mikrobióm = trávenie. Vašou odmenou bude upokojená pleť a vybalansovaný črevný mikrobióm.

Pýtate sa, ako môže vplývať doplnok stravy na vašu pokožku? Veľmi jednoducho. Stav našej pokožky je do veľkej miery ovplyvnený práve našim tráviacim systémom a stavom v akom je. V angličtine sa používa názov “gut – skin axis”. Doslovne “os črevo – koža”. Pokiaľ je naše trávenie v nerovnováhe, vedie to okrem iného aj k zápalom viditeľným práve na úrovni kože. Probiotiká pôsobia na úrovni črevného mikrobiómu, pričom vysielajú pokožke signály na zredukovanie zápalu a podráždenosti.

S 25 miliardami pokožku ukľudňujúcimi probiotikami Gallinée Skin & Microbiome Supplement pomáha bojovať proti prejavom a dôvodom vzniku precitlivelosti pokožky a jej zápalom. Pleť zanecháva upokojenú, jemnejšiu a zdravšiu. Kapsule sú naformulované tak, že 25 miliárd CFU (colony – forming unit) garantuje 5 miliárd živých baktérii až po dobu 2 rokov. CFU je označenie používané v mikrobiológii na odhad množstva živých baktérií nachádzajúcich sa v danom množstve v našom prípade výsledného produktu, teda kapsule. Aby sme sa priblížili bežnej ľudskej reči, jedna kapsula obsahuje koncentráciu probiotík zodpovedajúcu 25 jogurtom.

Nájdete v nej 4 kmene živých ukľudňujúcich probiotík.

Lactobacillus Helveticus, k telu priateľská baktéria známa svojimi schopnosťami znížiť prejavy ekzému.

Lactobacillus Casei, dobrá baktéria schopná regulovať zápalové procesy.

Lactobacillus Rhamnosus, probiotická baktéria pozitívne pôsobiaca v rámci prevencie vzniku ekzému a atopického ekzému.

Lactobacillus Paracasei, dobrá baktéria, ktorá pomáha redukovať precitlivelosť pokožky, zjemňuje ju a zabraňuje stratám vody v nej.

Okrem toho v kapsulách nájdete aj pre a postbiotiká. Inulín je najznámejšie prebiotikum, ktoré blahodárne vplýva na črevný mikrobióm.

Droždie obohatené o selén, postbiotická ingrediencia chrániaca bunky pred oxidačným stresom, podporujúca imunitný systém.

Vitamín B2 taktiež prispieva k získaniu a udržaniu si zdravej pokožky.

Užite 1 kapsulu denne pred jedlom, kedy je pH vášho tráviaceho systému najoptimálnejšie. Kapsulu zapite pohárom vody. Gallinée odporúča začať s 2 mesačnou kúrou užívania kapsúl.

Doplnok výživy je vhodný pre ľudí nad 14 rokov.

100% rastlinné zloženie

Vyrobené vo Francúzsku

Veľkosť balenia: 30 kapsúl (obsah zodpovedá 1-mesačnej kúre)

Zloženie*: inulín, maltodextrín (získaný z kukurice a repy), kapsula (kapsula samotná je vyrobená z rastlinnej želatíny - celulózy, presnejšie z hydroxypropyl methylcellulose), mrazom sušené baktérie vo forme prášku: lactobacillus rhamnosus R0011, lactobacillus casei R0215, lactobacillus paracasei R0422, lactobacillus helveticus R0052, droždie obohatené o selén, magnesium stearate (lubrikant), kyselina askorbová (vitamín C), vitamín B2 (riboflavín)

* zloženie v súlade s medzinárodným názvoslovým INCI je uvedené na obale

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: