Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Naked Sundays SPF50 Collagen Glow Creme s chem. filtrom

Pleťový krém SPF50 s vegan kolagénom a chemickým filtrom pre vysoko efektívnu ochranu pred slnečným žiarením pleť zjednotí a vyživí.

€38
Dostupnosť: Skladom
Naked Sundays SPF50 Collagen Glow Creme s chem. filtrom

Podrobný popis

4 v 1 viacúčelová formulácia obohatená o vegan kolagén. Ako jemný airbrush pleť zjednotí, ako primer pripraví na makeup, aktívne látky podporujúce produkciu kolagénu prispejú k hydratovanej a vyživenej pleti. Obohatený o vegan kolagén, vďaka ktorému je pleť hydratovanejšia, jemnejšia a celkovo pôsobiaca mladšie.

Kolagén typicky pochádza zo zvierat. Avšak existuje už aj jeho vysoko kvalitná vegánska verzia, ktorá bola vyvinutá tak, aby mala porovnateľnú kompozíciu a senzorický profil amino kyselín ako hydrolyzovaný živočíšny kolagén. Na rozdiel od živočíšneho kolagénu, ktorý kvôli veľkým molekulám nevie efektívne prenikať do hlbších vrstiev pokožky, vegan kolagén má malé molekuly, ktoré to naopak dokážu. Vegan kolagén, ktorý používa vo svojich produktoch Naked Sundays, prešiel mnohými in-vivo klinickými štúdiami, ktoré potvrdili jeho okamžité a dlhotrvajúce výsledky týkajúce sa zvýšenia hydratácie, jemnosti a lepšieho vzhľadu pokožky.

Naneste dostatočne hrubú vrstvu na čistú a suchú pleť. Pre najjednoduchšiu a najideálnejšiu aplikáciu použite Naked Sundays štetec na SPF. SPF by ste mali reaplikovať každé 2 hodiny v závislosti od prostredia a úrovne slnečného žiarenia. Nezabudnite reaplikovať vždy po pobyte vo vode. SPF 50 Collagen Glow 100% Crème nie je vodoodolný. Vyhnite sa kontaktu s očami a poškodenou pokožkou. Nevdychujte. Vyhýbajte sa nadmernému pobytu na slnku. V prípade vniknutia do očí, či podráždenia pokožky, prestante okamžite používať a vyhľadajte odbornú pomoc, pokiaľ je to nevyhnutné. Nakoľko obsahuje chemické filtre, môže byť potenciálne nevhodný pre ľudí s citlivou pleťou.

Made in Australia
100% vegan

Veľkosť balenia: 50ml

Zloženie: butyl methoxydibenzoylmethane 30 mg/g, homosalate 100 mg/g octocrylene, 100 mg/g, octyl salicylate 50 mg/ dimeticone 350, d-alpha-tocopheryl acetate, ethylhexylglycerin, gluconolactone, glyceryl monostearate, hydrolysed adansonia digitata leaf polysaccharides, hydrolysed rice protein, hydrolysed soy protein, phenoxyethanol, potassium cetyl phosphate, proline, purified water, sodium benzoate, sodium polyacrylate, watermelon extract

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: