Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Pestle and Mortar Balance Jemný mist s magnéziom

Jemný mist s magnéziom pre instantné skľudnenie, hydratáciu a osvieženie.

€32
Dostupnosť: Skladom
Pestle and Mortar Balance Jemný mist s magnéziom

Podrobný popis

Balance Fine Misting Spritz obohatený o pleť ukľudňujúce Írske magnézium, amino kyseliny a prírodné rastlinné extrakty pleť chránia a oživujú tým najprirodzenejším spôsobom. Okamžite ju skľudnia, hydratujú a osviežia. Poskytujú ochranu pred vplyvmi okolitého prostredia a jeho znečisteniu.

Technika spritzing, či striekania, zodpovedá kruhovitému pohybu v smere hodinových ručičiek. Jej prínosom pre pleť je okamžitý boost plný osvieženia. Pleťové misty, alebo hmly, sú multifunkčné produkty, ktoré pleti dodajú nie len príjemný pocit, ale vedia aj hydratovať, prečisťovať, zmatňovať a skľudniť, vďaka čomu budete mať z vlastnej pokožky príjemný pocit počas celého dňa.

Írske magnézium sa získava extrakciou z hlbinných vôd pobrežia Írska. Instantne osviežuje a ukľudňuje. Prirodzene sa vyskytujúca lokálna zložka zlepšuje zdravie pokožky, vyrovnáva jej pH, zvyšuje jej hydratáciu a preventívne pôsobí na nadprodukciu mazu.

Extrakt z koreňa horeca žltého je anti-septický antioxidant pôsobiaci ukľudňujúco.

Extrakt z rozchodnice ružovej pokožku revitalizuje a chráni pred voľnými radikálmi.

Zavrite oči a krúživými pohybmi striekajte produkt na tvár.

Balance hmlu aplikujte pred sérom a pleťovým krémom. Tým uzavriete vlahu, ktorú získate z mistu. Pre ešte väčšiu hydratáciu naneste po miste aj Hyaluronové sérum od Pestle and MortarMist môžete opakovane použiť kedykoľvek cez deň. Výborne poslúži aj na osvieženie make-upu.

Hmla je bez parfumácie.

Veľkosť balenia: 80ml

Zloženie: Aqua (Water), Glycerin, Sea Water Extract, Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract, Rhodiola Rosea Root Extract, Aspalathus Linearis (Red Bush Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Ascorbic Acid, Leucine, Valine, Tyrosine, Arginine, Lysine, Cysteine, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Polysorbate 20, Sodium Lactate, Phenoxyethanol

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: