Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Manucurist Green Flash Base Coat na gélovú manikúru

Green a clean podkladová báza pre dokonalú gélovú manikúru.

€20
Dostupnosť: Skladom
Manucurist Green Flash Base Coat na gélovú manikúru

Podrobný popis

Manucurist Green Flash Base Coat vytvorí na vašich nechtoch ochrannú vrstvu, ktorá ich jednak pripraví na nanesenie gélového laku a zároveň im dodá výživu vďaka prírodným igredienciám ako cukrová trstina, maniok a bavlna.

Tip: Green Flash Base Coat sa nanáša ako prvý krok pre dokonalú domácu gélovú manikúru. Bez jeho použitia nedosiahnete želaný výsledok.

Podkladová báza na gélové nechty je ako všetko od Manucurist green, 9-free, vegan a cruelty-free.

Čo znamená 9-free? Nie je v nej 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo a zvyknú sa používať v prípravkoch na nechty. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú zemiaky, kukuricu, maniok či bavlnu. Značka chce jednoducho byť tak eko-zodpovedná, ako to len ide.

Podkladovú bázu nanášajte pred vašim obľúbeným gélovým lakom na nechty z kolekcie Green Flash od Manucurist. Ten zafixujte Green Flash Top Coat. Pri aplikácii sa riaďte postupom určeným pre kolekciu Green Flash. To znamená, že každú vrstvu nechajte zaschnúť pod Slim LED lampou po dobu 2 minút. Pre lepšiu ilustráciu si pozrite video, ktoré nájdete pod záložkou "Video". Samozrejme, môžete použiť akúkoľvek LED lampu určenú na domácu gélovú manikúru. 

Pre odstránenie použite Green Flash Nail Polish Remover bez obsahu acetónu. Všetky produkty z radu Green Flash určené na gélovú manikúru jednoducho odstránite ako bežný lak na nechty.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

84% ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie: alcohol denat., shellac, bis-HEMA poly(1.4-butanediol)-9/IPDI copolymer, ethyl trimethylbenzoyl, phenylphosphinate

 

1. Ako si spraviť Green Flash gélovú manikúru?

2. Ako odstrániť Green Flash gélovú manikúru?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: