Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Manucurist Green Flash Top Coat na gélovú manikúru

Green a clean Top Coat pre dokonalú gélovú manikúru.

€20
Dostupnosť: Skladom
Manucurist Green Flash Top Coat na gélovú manikúru

Podrobný popis

Manucurist Green Flash Top Coat zafixuje váš gélový lak na nechty, predĺži jeho bezchybný vzhľad a dodá mu maximálny lesk. Dokonalé nechty vám vydržia až do 10 dní. Nemusíte sa obávať plastického efektu. Manucurist gélové laky sú úžasne tenké a vyzerajú prirodzene.

Tip: Green Flash Top Coat sa nanáša ako posledný krok pre dokonalú domácu gélovú manikúru. Bez jeho použitia nedosiahnete želaný výsledok.

Top Coat na gélové nechty je ako všetko od Manucurist green, 9-free, vegan a cruelty-free. Čo znamená 9-free? Nie je v ňom 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo a zvyknú sa používať v prípravkoch na nechty. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú zemiaky, kukuricu a pšenicu. Nitrocellulóza na báze bavlny je zámerne použitá s cieľom vytvoriť čo najviac planet-friendly produkt. Značka chce jednoducho byť tak eko-zodpovedná, ako to len ide. 

Vrchnú vrstvu nanášajte na váš obľúbený gélový lak na nechty z kolekcie Green Flash od Manucurist. Pri aplikácii sa riaďte postupom určeným pre kolekciu Green Flash. To znamená, že každú vrstvu nechajte zaschnúť pod Slim LED lampou po dobu 2 minút. Pre lepšiu ilustráciu si pozrite video, ktoré nájdete pod záložkou "Video". Samozrejme, môžete použiť akúkoľvek LED lampu určenú na domácu gélovú manikúru.

Pre odstránenie použite Green Flash Nail Polish Remover bez obsahu acetónu. Všetky produkty z kolekcie Green Flash určené na gélovú manikúru jednoducho odstránite ako bežný lak na nechty.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

60,5% ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie: ethyl acetate, butyl acetate, acrylates copolymer, HEA/IPDI isocyanurate trimer/polycaprolactone diol copolymer, nitrocellulose, acetyl tributyl citrate, tris-HEA IPDI isocyanurate trimer, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, hydroxyethyl acrylate/IPDI/PPG-15 glyceryl ether copolymer, isopropyl alcohol, ethyl trimethylbenzoyl phenylphosphinate, CI 60725 (violet 2)

 

1. Ako si spraviť Green Flash gélovú manikúru?

2. Ako odstrániť Green Flash gélovú manikúru?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: