Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Manucurist Matný Top Coat

Top coat pre dokonalý matný finish. Vhodný na Green aj Green Flash laky. 

Položka bola vypredaná…
€14
Dostupnosť: Momentálne vypredané
Manucurist Matný Top Coat

Podrobný popis

Dodajte svojej manikúre cool matný finish pomocou Matte Top Coat. Použiteľný na klasické Green laky ale aj gélové Green Flash.

Stačí jedna vrstva pre dosiahnutie želaného efektu. Jednoducho, bez rýh, pre hladký povrch, vďaka čomu bude vaša manikúra držať ešte dlhšie.

Obsahuje 84% surovín pochádzajúcich z bio-masy. Green, 9-free, vegan a cruelty-free. Made in France.

Pri klasických lakoch z kolekcie Green naneste Green Base Coat a vami vybraný odtieň. Následne naneste Matný Top Coat. Na odstránenie manikúry použite Odlakovač na klasickú Green manikúru.

Pokiaľ ste sa rozhodli pre gélovú manikúru z kolekcie Green Flash postupujte podľa klasického scenára pre Green Flash manikúru. Matný Top Coat sa nanáša až keď ste ju kompletne dokončili a nechali zatvrdnúť pod LED lampou. Matný Top Coat už pod LED lampu nedávajte zatvrdnúť. Nechajte ho poriadne zaschnúť voľne na vzduchu.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

84% ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie: butyl acetate, ethyl acetate, nitrocellulose, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, acetyl tributyl citrate, alcohol, silica, stearalkonium bentonite, etocrylene, diacetone alcohol, phosphoric acid, trimethylpentanediyl dibenzoate, ci 60725 (violet 2)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: