Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Konjac Sponge Špongia na tvár Bambusové uhlie

Konjac Facial Puff Sponge Bamboo Charcoral pre mastnú a aknóznu pleť. Obsahuje minerály z bambusu a z dreveného uhlia. Nemala by chýbať vo vašej kúpeľni!

cruelty_freevegan

Viac o jednotlivých certifikátoch si prečítajte tu.

€12
Dostupnosť: Skladom
Konjac Sponge Špongia na tvár Bambusové uhlie

Podrobný popis

Špongia je vyrobená z rastliny Konjac divoko rastúcej vo vysokých nadmorských výškach v Ázii. Zemiak Konjacu alebo inak povedané Konnyaku je prirodzeným zdrojom potravy obsahujúcim 97% vody. Rastlina je bohatá na minerály a má nízky obsah kalórii. Vďaka svojej prirodzenej zásaditosti je PH neutrálna, čo zanecháva pokožku perfektne vyváženú.

V ázijskom regióne je plodina známa už vyše 1500 rokov. Používala sa ako liek, jedlo, ale aj v starostlivosti o krásu.

Konjac Sponge používa iba 100% čistý konjac bez obsachu chemikálií, farbív, aditív, či látok vyvolávajúcich podráždenie. Hubky sú 100% rozložiteľné v prírode. Pestovanie konjacu je dlhodobo udržateľné. Vlákna konjacu sú ručne spracovávané a zmiešavané s čistou vodou filtrovanou cez vulkanické horniny do hubiek.

Hubka hĺbkovo čistí pokožku tváre, odstraňuje upchaté póry a nečistoty a absorbuje nadbytočnú mastnotu a toxíny. Ako prírodný antioxidant ničí odolnú baktériu spôsobujúcu akné a preto je efektívnym prírodným pomocníkom pre ľudí trpiacich akné. Hubka je prirodzene antibakteriálna.

Pre použitie stačí pridať čistú teplú vodu. Po namočení je saténovo hebká. Samozrejme sa dá použiť aj spolu s vašou pleťovou vodou, znásobuje jej účinky. Odstraňuje make-up.

Vhodná pre mastnú a aknóznu pleť.

Konjac Sponge je nutnosťou pre každého, kto má rád prirodzenú starostlivosť o svoje telo!

Veľkosť: zhruba 8 cm široká, perfektne sediaca do dlane

Zloženi*: 100% čístý konjac, drevené uhlie z bambusu

* zloženie v súlade s medzinárodným názvoslovým INCI je uvedené na obale produktu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: