Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Manucurist Green Base Coat

Green a clean podkladová báza pre dokonalú manikúru.

€12
Dostupnosť: Skladom
Manucurist Green Base Coat

Podrobný popis

Manucurist Base Coat vytvorí na vašich nechtoch ochrannú vrstvu, ktorá ich jednak pripraví na nanesenie laku, ale zároveň im dodá výživu vďaka pistáciovej gume (od pradávna známej prírodnej miazgy), avokádovému extraktu, špenátu a zelenému čaju.

Koktail nabitý vitamínmi, bohatý na živiny a antioxidanty, ktorý poskytuje nechtom potrebnú starostlivosť a výživu.

Podkladová báza je ako všetko od Manucurist green, 9-free, vegan a cruelty-free.

Čo znamená 9-free? Nie je v nej 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo a zvyknú sa používať v prípravkoch na nechty. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú zemiaky, kukuricu, maniok či bavlnu. Značka chce jednoducho byť tak eko-zodpovedná, ako to len ide.

Podkladovú bázu nanášajte pred vašim obľúbeným lakom na nechty z kolekcie Green od Manucurist. Ten zafixujte Green Top Coat. Pre odstránenie použite Green Nail Polish Remover.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

82,5% ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie: ethyl acetate, butyl acetate, nitrocellulose, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, isosorbide dicaprylate/caprate, alcohol, butyl acetate, n-butyl alcohol, voda, glycerín, propylene glycol, caprylic/capric triglyceride, guma z pistácie mastixovej, trimethylpentanediyl dibenzoate, extrakt z plodov hruškovca amerického (avokádo), kyselina citrónová, extrakt z listov čajovníka čínskeho, sodium benzoate, extrakt z listov špenátu siateho, potassium sorbate, CI 60725

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: