Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Manucurist Green lak na nechty Brique

9-free lak na nechty v sýtej tehlovo-červenej.

€14
Dostupnosť: Skladom
Manucurist Green lak na nechty Brique

Podrobný popis

Brique, to je teplá, korenistá oranžovo-červená inšpirovaná marockými tradičnými soukmi.

Kolekcia Green obsahuje voľne schnúce laky na nechty. Zložené z až do 84% ingrediencií rastlinného pôvodu, 9-free, vegan a cruelty-free. Napriek tomu s krásnou pigmentáciou, vysokým leskom a výsledným feelingom ako zo salónu.

Čo znamená 9-free lak na nechty? Nie je v ňom 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú maniok, bavlnu či zemiaky. Značka chce jednoducho byť tak eko-zodpovedná, ako to len ide.

Unikátna formula je obohatená o 2 hlavné aktívne zložky. Kokosový olej, výborne hydratujúci a extrakt z bambusu vyhľadávaný pre svoje revitalizačné a spevňujúce účinky.

Pre dosiahnutie dokonalej manikúry naneste najprv Green Base Coat, váš vybraný Green odtieň a zafixujte Green Top Coat. Nechajte voľne zaschnúť na vzduchu.

Lak jednoducho odstránite pomocou Green Odľakovača na nechty alebo akéhokoľvek jemného odľakovača.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

80% ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Alcohol, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Bentonite, Acrylates Copolymer, Ci 77491 (Iron Oxides), Ci 77891 (Titanium Dioxide), Hea Ipdi Isocyanurate Trimer/Polycaprolactone Diol Copolymer, Ci 15850 (Red 6 Lake), Tris-Hea Ipdi Isocyanurate Trimer, Diacetone Alcohol, Ci 77499 (Iron Oxides), Sorbic Acid, , Phosphoric Acid, N-Butyl Alcohol, Ci 19140 (Yellow 5 Lake)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: