Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Manucurist Green lak na nechty Chestnut

9-free lak na nechty v orieškovo hnedej.

Položka bola vypredaná…
€14
Dostupnosť: Momentálne vypredané
Manucurist Green lak na nechty Chestnut

Podrobný popis

Chestnut, to je začiatok jesene, Orieškovo hnedá so štipkou vínovej.

Kolekcia Green obsahuje voľne schnúce laky na nechty. Zložené z až do 84% ingrediencií rastlinného pôvodu, 9-free, vegan a cruelty-free. Napriek tomu s krásnou pigmentáciou, vysokým leskom a výsledným feelingom ako zo salónu.

Čo znamená 9-free lak na nechty? Nie je v ňom 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú maniok, bavlnu či zemiaky. Značka chce jednoducho byť tak eko-zodpovedná, ako to len ide.

Unikátna formula je obohatená o 2 hlavné aktívne zložky. Kokosový olej, výborne hydratujúci a extrakt z bambusu vyhľadávaný pre svoje revitalizačné a spevňujúce účinky.

Pre dosiahnutie dokonalej manikúry naneste najprv Green Base Coat, váš vybraný Green odtieň a zafixujte Green Top Coat. Nechajte voľne zaschnúť na vzduchu.

Lak jednoducho odstránite pomocou Green Odľakovača na nechty alebo akéhokoľvek jemného odľakovača.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

85,5% ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie: butyl acetate (získaný z manioku), ethyl acetate, nitrocellulose (získaná z bavlny), tributyl citrate, alcohol, propylene glycol/sebacic acid/trimellitic anhydride copolymer, isoprophyl alcohol, acetyl tributyl citratestearalkonium bentonite, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, CI acetyl tributyl citrate, 77499 (iron oxides), CI 77891 (titanium dioxide), diacetone alcohol, sorbic acid, kokosový olej, glycerin, phosphoric acid, voda, CI 19140 (yellow 5 lake), CI 73360 (red 30), extrakt z miazgy bambusu

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: