Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Manucurist Green lak na nechty Emerald

9-free lak na nechty v smaragdovo-zelenej farbe.

Položka bola vypredaná…
€14
Dostupnosť: Momentálne vypredané
Manucurist Green lak na nechty Emerald

Podrobný popis

Emerald, to je tmavá zelená ako smaragdy. Ako listy rastlín, či ako krásny minerál.

Kolekcia Green obsahuje voľne schnúce laky na nechty. Zložené z až do 84% ingrediencií rastlinného pôvodu, 9-free, vegan a cruelty-free. Napriek tomu s krásnou pigmentáciou, vysokým leskom a výsledným feelingom ako zo salónu.

Čo znamená 9-free lak na nechty? Nie je v ňom 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú maniok, bavlnu či zemiaky. Značka chce jednoducho byť tak eko-zodpovedná, ako to len ide.

Unikátna formulácia je obohatená o 2 hlavné aktívne zložky. Kokosový olej, výborne hydratujúci a extrakt z bambusu vyhľadávaný pre svoje revitalizačné a spevňujúce účinky.

Pre dosiahnutie dokonalej manikúry naneste najprv Green Base Coat, váš vybraný odtieň Green laku na nechty a zafixujte Green Top Coat. Nechajte voľne zaschnúť na vzduchu.

Lak jednoducho odstránite pomocou Green Odľakovača na nechty alebo akéhokoľvek jemného odľakovača.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

74% ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie: butyl acetate (získaný z manioku), ethyl acetate (získaný z cukrovej trstiny), nitrocellulose (získaná z bavlny), isosorbide dicaprylate/caprate (získaný zo zemiakov), adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, alkohol, acetyl tributyl citrate, stearalkonium bentonite, isoprophyl alcohol, CI 74260, CI 77499, CI 19140, etocrylene, diacetone alcohol, kokosový olej, trimethylpentanediyl dibenzoate, phosphoric acid, slnečnicový olej, alumina, kremeň, extrakt z miazgy bambusu, tocopherol

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: