Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Manucurist Green lak na nechty Hortencia

9-free lak na nechty v jemnej priehľadnej ružovej ako nadýchaná sukňa baletky.

€14
Dostupnosť: Skladom
Manucurist Green lak na nechty Hortencia

Podrobný popis

Hortencia, to je ružová ľahká ako nadýchaná baletná suknička tutu. Pôvabná, prirodzená a elegantná.

Kolekcia Green obsahuje voľne schnúce laky na nechty. Zložené z až do 84% ingrediencií rastlinného pôvodu, 9-free, vegan a cruelty-free. Napriek tomu s krásnou pigmentáciou, vysokým leskom a výsledným feelingom ako zo salónu.

Čo znamená 9-free lak na nechty? Nie je v ňom 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú maniok, bavlnu či zemiaky. Značka chce jednoducho byť tak eko-zodpovedná, ako to len ide.

Unikátna formulácia je obohatená o 2 hlavné aktívne zložky. Kokosový olej, výborne hydratujúci a extrakt z bambusu vyhľadávaný pre svoje revitalizačné a spevňujúce účinky.

Pre dosiahnutie dokonalej manikúry naneste najprv Green Base Coat, váš vybraný odtieň Green laku na nechty a zafixujte Green Top Coat. Nechajte voľne zaschnúť na vzduchu.

Lak jednoducho odstránite pomocou Green Odľakovača na nechty alebo akéhokoľvek jemného odľakovača.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

84% ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie: butyl acetate (získaný z manioku), ethyl acetate (získaný z cukrovej trstiny), nitrocellulose (získaná z bavlny), isosorbide dicaprylate/caprate (získaný zo zemiakov), adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, alkohol, stearalkonium bentonite, etocrylene, diacetone alcohol, CI 77981, kokosový olej, trimethylpentanediyl dibenzoate, slnečnicový olej, acetyl tributyl citrate, isopropyl alcohol, phosphoric acid, alumina, CI 73360, CI 77491, extrakt z bambusovej miazgy, CI 19140, tocopherol, kremeň

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: