Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Manucurist Green lak na nechty Saphir

9-free lak na nechty v majestátnej safírovej modrej.

Položka bola vypredaná…
€14
Dostupnosť: Momentálne vypredané
Manucurist Green lak na nechty Saphir

Podrobný popis

Saphir, to je majestátna, ako drahokam vyzerajúca modrá.

Kolekcia Green obsahuje voľne schnúce laky na nechty. Zložené z až do 84% ingrediencií rastlinného pôvodu, 9-free, vegan a cruelty-free. Napriek tomu s krásnou pigmentáciou, vysokým leskom a výsledným feelingom ako zo salónu.

Čo znamená 9-free lak na nechty? Nie je v ňom 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú maniok, bavlnu či zemiaky. Značka chce jednoducho byť tak eko-zodpovedná, ako to len ide.

Unikátna formula je obohatená o 2 hlavné aktívne zložky. Kokosový olej, výborne hydratujúci a extrakt z bambusu vyhľadávaný pre svoje revitalizačné a spevňujúce účinky.

Pre dosiahnutie dokonalej manikúry naneste najprv Green Base Coat, váš vybraný Green odtieň a zafixujte Green Top Coat. Nechajte voľne zaschnúť na vzduchu.

Lak jednoducho odstránite pomocou Green Odľakovača na nechty alebo akéhokoľvek jemného odľakovača.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

77% ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie: butyl acetate (získaný z manioku), ethyl acetate, nitrocellulose (získaná z bavlny), isosorbide dicaprylate/caprate, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, alcohol, isoprophyl alcohol, CI 77742 (manganese violet), stearalkonium bentonite, CI 77891 (titanium dioxide), acetyl tributyl citrate, etocrylene, CI 77510 (ferric ammonium ferroxcyanide), diacetone alcohol, sorbic acid, cocos nucifer, glycerin, phosphoric acid, voda, trimethylpentanediyl dibenzoate,, alumina, CI 77266 (nano)(black 2), CI 19140 (yellow 5 lake), CI 73360 (red 30), extrakt z miazgy bambusu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: