Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Alma

Alma | Pretože Ťa ľúbim, moje bábo

Alma Baby Care je vysoko kvalitná, bio certifikovaná, prírodná kozmetika z Rakúska pre bábätká, deti a ich rodičov. Ich produkty boli vyvinuté s dôrazom na starostlivosť o citlivú pokožku a sú vyrábané ručne vo Viedni. Používajú len najkvalitnejšie prírodné ingrediencie pochádzajúce od bio farmárov. 

Značka je vo svojej podstate rodinný biznis s vysokým citom pre kvalitu a estetiku. S narodením malej Almy sa Isabel a Lukas rozhodli priviesť na svet aj unikátnu radu prírodnej kozmetiky, ktorú by sa nebáli používať aj pre svoju dcéru. Na pamäti mali blaho svojho dieťatka, ktoré vyjadruje aj motto značky "Because I love you, baby". Produkty od Alma Baby Care nie sú určené len na každodennú hygienu a starostlivosť, ale má aj spríjemňovať momenty, ktoré trávite v spoločnosti vášho dieťatka pri kúpaní či masáži.

Alma kozmetika je certifikovaná Austria Bio Garantie Siegel, najvyšší garant bio kvality v Rakúsku. Všetky ingrediencie sú 100% bio a pochádzajú z fair trade hospodárstva. 

Receptúry sú výsledkom spolupráce s renovovanou biochemičkou a aromaterapeutkou Dr. Doris Brandhuber. Produkty prešli dermatologickým testovaním a spĺňajú kritéria European Cosmetics Regulation. Obsahujú max 0,2% esenciálnych olejov. 

S dôrazom na ekologickosť materiálov sú balené ručne do sklenených fľaštičiek, resp. recyklovaných PET fliaš v prípade šampónu. Všetky ingrediencie aj obaly pochádzajú od európskych spoločností a spĺňajú požiadavky udržateľného rozvoja. 

Žiadne produkty značky Alma sa nenašli...