Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

PSA

PSA | Purposeful Skincare by ALLIES

PSA znamená Pursposeful Skincare by ALLIES, teda zmysluplná kozmetika, kde každý produkt má svoje špecifické miesto a zmysel. Stane sa vašim každodenným spojencom (allie). Každý si tam nájde to svoje.

PSA je mladšou a dostupnejšou sestrou svetoznámej kozmetickej značky Allies of Skin. Vysoko kvalitná kozmetika býva častokrát drahá. Nemali by sme však obetovať kvalitu na úkor ceny. Nicolas Travis ju založil práve s myšlienkou, aby sa efektívna kozmetika dostala k viac ľudom. Verí, že právo na zdravú pleť majú všetci bez rozdielu. 

PSA je nie len vysoko efektívna, ale aj hravá a dostupná. Dáva vám voľnosť, aby ste si svoju rutinu vyskladali podľa toho, kde sa práve nachádzate na svojej skincare ceste. Nicolas zakladá formulácie na vedeckých poznatkoch, ale vždy sa snaží prekonávať hranice toho, čo je už známe a možné. Kombinácia vysokých koncentrácií, klinicky overených ingrediencií a túžba po inováciách sa spája v produktoch, ktoré prinášajú výsledky.

 

Cena

3251
13251
PSA follow the light multiacids vitamin c radiance peel exfoliacna maska white
€51
Momentálne vypredané

PSA Follow The Light Multi Acids & Vitamin C Radiance Peeling pre týždennú starostlivosť, ktorej výsledkom je rozjasnená pleť. Produkt s...

2013
PSA goals multiacids probiotics perfecting night serum nocne serum s multikyselinami probiotikami white
€51
Momentálne vypredané

PSA Goals Multi Acids & Probiotics Perfecting Night Serum pre pleť žiarivú ako po návšteve dobrej kozmetičky. Produkt s odporúčanou spotrebou...

2016
PSA heroine mandelic licorice superfood glow toner rozjasnujuci exfoliacny toner na plet white
€39
Momentálne vypredané

PSA Heroine Mandelic Licorice Superfood Glow Toner pleť jemne exfoliuje a zjednocuje.   Produkt s odporúčanou spotrebou 04/2024.

2019
PSA midnight courage rosehip bakuchiol retinol night serum nocne serum na plet white
€51
Momentálne vypredané

PSA Midnight Courage Rosehip & Bakuchiol Retinol Night Oil pre nočnú starostlivosť, ktorej výsledkom je mladšie vyzerajúca pleť.   Produkt s...

2022
PSA reset acai manuka honey nourishing cleanser na plet vyzivny white
€32
Momentálne vypredané

PSA Reset Acai & Manuka Honey Nourishing Cleanser jemne pleť vyčistí a dodá jej živiny.

2025
PSA silver lining dioic willowherb clarifying cream krem na problematicku plet white
€43
Skladom

PSA Silver Lining Dioic & Willowherb Clarifying Cream pre hydratáciu a ukľudnenie citlivej pleti redukuje pigmentové nezrovnalosti a začervenanie.

2262
PSA visible improvement peptides niacinamide serum na plet white
€46
Momentálne vypredané

PSA Visible Improvement Peptides & Niacinamide Serum je zamerané na boj s jemnými vráskami a neželanými zmenami pigmentácie.   

2028
7 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom