Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

SeventyOne Percent

SeventyOne Percent | Kto iný pozná slnko, leto a vodu lepšie ako surferi?

V našich končinách síce surfovanie nepatrí k najrozšírenejším športom, avšak prečo si z neho nevziať to najlepšie? SeventyOne Percent je značka založená dvoma kamarátmi, ktorí sú oddaní telom aj dušom surferskému životnému štýlu. Ako to už býva, aby našli ten najlepší produkt na ochranu pred slnkom, museli si ho vytvoriť sami. Výsledkom je rad produktov, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie očakávania, ktoré máme voči opalovacím krémom a zároveň sú šetrné k vode samotnej a jej ekosystému. SeventyOne Percent používa minerálne filtre a vyhýba sa nanočasticiam dostávajúcim sa do vodného systému a pôdy. Bez obsahu parabénov, silikónov, phenoxyethanolu a derivátov ropy.

Na vodu ako element odkazuje aj názov značky. Prečo SeventyOne Percent (71%)? Povrch zeme je zo 70% tvorený vodnými plochami, 70% ľudského tela tvorí voda. Zostávajúce 1% zo zisku značka odvádza do organizácie Vision du Monde, ktorá je členom World Vision, neziskovej organizácie venujúcej sa deťom zo znevýhodneného prostredia. Vďaka Vision du Monde majú tieto deti prístup k pitnej vode.

Značka si skutočne stojí za hodnotami, ktorými žijú jej zakladatelia. Pozitívna energia, úprimnosť, potešenie zo života, avšak s rešpektom voči druhým a svetu okolo nás. Prinášajú rad produktov na opalovanie doplnený o krémy a balzamy podporujúce opálenie a after-sun starostlivosť.

Vyrobené vo Francúzsku, prinášajúce vysokú kvalitu a skúsenosti lokálnych avšak svetovo uznávaných laboratórii.

Žiadne produkty značky SeventyOne Percent sa nenašli...