Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Manucurist Green lak na nechty Candy

9-free lak na nechty v neónovo ružovej farbe.

€14
Dostupnosť: Skladom
Manucurist Green lak na nechty Candy
manucurist green nail polish lak na nechty candy
Novinka

Podrobný popis

Candy, to je studená nepriehľadná neónová ružová, ako stvorená na leto.

Kolekcia Green obsahuje voľne schnúce laky na nechty. Zložené z až do 84% ingrediencií rastlinného pôvodu, 9-free, vegan a cruelty-free. Napriek tomu s krásnou pigmentáciou, vysokým leskom a výsledným feelingom ako zo salónu.

Čo znamená 9-free lak na nechty? Nie je v ňom 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú maniok, bavlnu či zemiaky. Značka chce jednoducho byť tak eko-zodpovedná, ako to len ide.

Unikátna formula je obohatená o 2 hlavné aktívne zložky. Kokosový olej, výborne hydratujúci a extrakt z bambusu vyhľadávaný pre svoje revitalizačné a spevňujúce účinky.

Pre dosiahnutie dokonalej manikúry naneste najprv Green Base Coat, váš vybraný Green odtieň a zafixujte Green Top Coat. Nechajte voľne zaschnúť na vzduchu.

Lak jednoducho odstránite pomocou Green Odľakovača na nechty alebo akéhokoľvek jemného odľakovača.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

79,5% ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie: butyl acetate, ethyl acetate, nitrocellulose, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, acetyl tributyl citrate, alcohol, isophorone diamine/isophthalic acid/tromethamine copolymer, ci 77891 (titanium dioxide), stearalkonium bentonite, acrylates copolymer, isopropyl alcohol, hea ipdi isocyanurate trimer/polycaprolactone diol copolymer, tris-hea ipdi isocyanurate trimer, diacetone alcohol, phosphoric acid, ci 45410 (red 28), n-butyl alcohol, ci 19140 (yellow 5 lake), sorbic acid, ci 45380 (red 22), ci 60730

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: