Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Manucurist Green lak na nechty Dark Pansy

9-free lak na nechty v elegantnej zamatovej červenej.

€14
Dostupnosť: Predobjednávka - odosielame od 24.5.
Manucurist Green lak na nechty Dark Pansy

Podrobný popis

Dark Pansy, to je čistá elegancia na vašich rukách. Kráľovná všetkých lakov, vznešená zamatovo-červená.

Kolekcia Green obsahuje voľne schnúce laky na nechty. Zložené z až do 84% ingrediencií rastlinného pôvodu, 9-free, vegan a cruelty-free. Napriek tomu s krásnou pigmentáciou, vysokým leskom a výsledným feelingom ako zo salónu.

Čo znamená 9-free lak na nechty? Nie je v ňom 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú maniok, bavlnu či zemiaky. Značka chce jednoducho byť tak eko-zodpovedná, ako to len ide.

Unikátna formulácia je obohatená o 2 hlavné aktívne zložky. Kokosový olej, výborne hydratujúci a extrakt z bambusu vyhľadávaný pre svoje revitalizačné a spevňujúce účinky.

Pre dosiahnutie dokonalej manikúry naneste najprv Green Base Coat, váš vybraný odtieň Green laku na nechty a zafixujte Green Top Coat. Nechajte voľne zaschnúť na vzduchu.

Lak jednoducho odstránite pomocou Green Odľakovača na nechty alebo akéhokoľvek jemného odľakovača.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

68% ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie: butyl acetate (získaný z manioku), ethyl acetate (získaný z cukrovej trstiny), nitrocellulose (získaná z bavlny), isosorbide dicaprylate/caprate (získaný zo zemiakov), adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, alkohol, acetyl tributyl citrate, isopropyl alcohol, CI 15880, stearalkonium bentonite, CI 15850, etocrylene, diacetone alcohol, kokosový olej, trimethylpentanediyl dibenzoate), slnečnicový olej, phosphoric acid, alumina, extrakt z bambusovej miazgy, CI 19140, CI 77510, tocopherol

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: