Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Manucurist Green lak na nechty Poppy Red

9-free lak na nechty vo výraznej a hravej červenej.

€14
Dostupnosť: Skladom
Manucurist Green lak na nechty Poppy Red

Podrobný popis

Poppy Red, to je výrazná, hravá červená, s ktorou budú vaše nechty neprehliadnuteľné.

Kolekcia Green obsahuje voľne schnúce laky na nechty. Zložené z až do 84% ingrediencií rastlinného pôvodu, 9-free, vegan a cruelty-free. Napriek tomu s krásnou pigmentáciou, vysokým leskom a výsledným feelingom ako zo salónu.

Čo znamená 9-free lak na nechty? Nie je v ňom 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú maniok, bavlnu či zemiaky. Značka chce jednoducho byť tak eko-zodpovedná, ako to len ide.

Unikátna formulácia je obohatená o 2 hlavné aktívne zložky. Kokosový olej, výborne hydratujúci a extrakt z bambusu vyhľadávaný pre svoje revitalizačné a spevňujúce účinky.

Pre dosiahnutie dokonalej manikúry naneste najprv Green Base Coat, váš vybraný odtieň Green laku na nechty a zafixujte Green Top Coat. Nechajte voľne zaschnúť na vzduchu.

Lak jednoducho odstránite pomocou Green Odľakovača na nechty alebo akéhokoľvek jemného odľakovača.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

77?5% ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie: butyl acetate (získaný z manioku), ethyl acetate (získaný z cukrovej trstiny), nitrocellulose (získaná z bavlny), isosorbide dicaprylate/caprate (získaný zo zemiakov), adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, alkohol, stearalkonium bentonite, CI 73360, acetyl tributyl citrate, isopropyl alcohol, etocrylene, diacetone alcohol, CI 15850, CI 77891, kokosový olej, trimethylpentanediyl dibenzoate, slnečnicový olej, CI 77491, phosphoric acid, alumina, extrakt z bambusovej miazgy, CI 19140, kremeň, tocopherol

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: