Poštovné zadarmo pri objednávkach nad 90€

Manucurist Green Flash Set na gélovú manikúru s 1 odtieňom

Nájdete v ňom lak na nechty, base a top coat, odlakovač, LED lampu a klipy na odstraňovanie laku.

štandardná cena: €106 –29 % €75
Manucurist Green Flash Set na gélovú manikúru s 1 odtieňom
manucurist green flash essentials kit gel nail polish set na gelovu manikuru
Lepšia cena
€106 –29 %
Dark Pansy
Momentálne vypredané
€106
€75
Hortencia
Momentálne vypredané
€106
€75
Poppy Red
Skladom
€106
€75

Podrobný popis

Nová vylepšená verzia obľúbeného setu na gélovú manikúru. Všetko, čo potrebujete na dokonalú gélovú manikúru nájdete v tomto sete a za zvýhodnenú cenu.

Vybrať si môžete z troch najobľúbenejších Green Flash farieb gélových lakov Poppy Red, Hortencia alebo Dark Pansy. Okrem nich v sete nájdete Green Flash Base Coat, Green Flash Top Coat, Green Flash Odlakovač, výkonnejšiu Slim LED lampu a klipy na nechty na jednoduchšie odstraňovanie laku. Lampa je ideálna aj na cesty, keďže sa dá zložiť do plochej skladovateľnej podoby a nabíja sa cez USB kábel. Kábel je súčasťou balenia. 

Kolekcia Green Flash od Manucurist, to sú prvé gélové laky na nechty na trhu bez obsahu neželaných ingrediencií, ktoré v bežných gélových lakoch nájdete. Naformulované pomocou prírodných ingrediencií, napriek tomu s bohatou pigmentáciou a leskom, v tých najkrajších farbách, s feelingom ako zo salónu. Pritom si manikúru spravíte jednoducho v pohodlí domova pomocou LED lampy. Vydrží vám až do 10 dní a následne ju jednoducho odstránite ako normálny negélový lak na nechty.

Postup je jednoduchý. Naneste si Green Flash Base Coat, necháte zaschnúť 2 minúty pod LED lampou. Pokračujete obľúbenou farbou Green Flash laku na nechty. Každú vrstvu necháte 2 minúty zaschnúť pod LED lampou. Odporúčame naniesť 2 vrstvy. Zafixujete Green Flash Top Coat a opäť necháte zaschnúť pod LED lamou. Tentokrát však 3 minúty. A je hotovo. Nezabudnite, že pri gélových lakoch je dôležité naniesť každú vrstvu aj na hranu nechta.

Green Flash laky na nechty neobsahujú žiadne látky potenciálne ovplyvňujúce ľudský endokrínny systém ani alergény. Sú absolútne 9-free. Čo to znamená? Nie je v nich 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú maniok, bavlnu, kukuricu, pšenicu či zemiaky. Tieto zložky pochádzajú z obnoviteľnej biomasy a nie sú produktom ropu spracujúceho priemyslu. Aj týmito krokmi sa značka snaží eliminovať svoj dopad na životné prostredie.

Bežné gélové laky obsahujú akrylové alebo metakrylové monoméry, ktoré patria do rodiny zložiek, ktoré polymerizujú pod LED lampou. Predstavujú potencionálne riziko, ktoré môže viesť až k alergickým reakciám alebo astmatickým problémom s dýchaním.

Hydrochinóny fungujú ako inhibítory, ktoré predchádzajú tomu, aby lak vo fľaštičke samovoľne katalyzoval, čím by sa zhoršili jeho kvalitatívne vlastnosti. Hydrochinóny sú hodnotené ako potenciálne karcinogénne.

Pre dlhšiu životnosť lakov ich odporúčame skladovať v chladničke. Laky nevystavujte zvýšeným teplotám, svetlu ani vlhku. 

Made in France

Vegan

Cruelty-free

Veľkosť balenia: 3x15ml, 1x100ml, slim LED lampa 24W USB, klipy na odstraňovanie laku

 

1. Ako si spraviť Green Flash gélovú manikúru?

2 Ako odstrániť Green Flash gélovú manikúru?

5
1x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
H Avatar autora | 22.2.2022
Súhlasím s Mariou. Úplná hlúposť a zbytočne vyhodené peniaze. Nekupujte!!! Radšej lak z drogérie za dve eurá!!!
A Avatar autora anemone (Administrátor) 23.2.2022
Dobrý deň Hana, ďakujeme za Vašu reakciu. Mrzí nás, že napriek spokojnosti mnohých našich zákazničiek, ktoré si už Manucurist laky kúpili a dokupujú, je Vaša osobná skúsenosť iná. Pokiaľ by sme Vám mohli nejak poradiť, neváhajte nás kontaktovať. Pekný deň, anemone
2
M Avatar autora | 3.2.2022
Som velmi sklamana. Objednavala som si to s velkou nadejou nakolko z bezne dostupnych lakov mam nepekne zlte nechty a nemam velku oblubu v castom lakovani si nechtov. Preto som sa rozhodla ist do toho. Ale - tieto prirodne gelove laky niesu vobec silne a odolne. Mam pocit, ze ta lampa nic nerobi. Po styroch dnoch sa mi lak vyrazne zacal odlupovat z kraja nechtov, dokonca na malicku lak odletel z 1/2. Podotykam ze som nechty nijako nenamahala fyzickej cinnosti alebo nieco podobne. Dokonca som ich nechala podclampou dlhsie poslednu vrchnu vrstvu a farebnu vrstvu naniesla 2x. Za tie peniaze to absolutne nema zmysel, nehovoriac o tom ze aj napriek clean zlozeniu si pytat za jeden lak 19 eur je sialene prepisknute.