Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Manucurist Green lak na nechty Red Velvet

9-free lak na nechty v hlbokej zamatovo-červenej.

Položka bola vypredaná…
€14
Dostupnosť: Momentálne vypredané
Manucurist Green lak na nechty Red Velvet

Podrobný popis

Red velvet, to je hlboká zamatová červená, čistý glamour, ktorý nikdy nevyjde z módy.

Kolekcia Green obsahuje voľne schnúce laky na nechty. Zložené z až do 84% ingrediencií rastlinného pôvodu, 9-free, vegan a cruelty-free. Napriek tomu s krásnou pigmentáciou, vysokým leskom a výsledným feelingom ako zo salónu.

Čo znamená 9-free lak na nechty? Nie je v ňom 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú maniok, bavlnu či zemiaky. Značka chce jednoducho byť tak eko-zodpovedná, ako to len ide.

Unikátna formula je obohatená o 2 hlavné aktívne zložky. Kokosový olej, výborne hydratujúci a extrakt z bambusu vyhľadávaný pre svoje revitalizačné a spevňujúce účinky.

Pre dosiahnutie dokonalej manikúry naneste najprv Green Base Coat, váš vybraný Green odtieň a zafixujte Green Top Coat. Nechajte voľne zaschnúť na vzduchu.

Lak jednoducho odstránite pomocou Green Odľakovača na nechty alebo akéhokoľvek jemného odľakovača.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

80% ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie: butyl acetate, ethyl acetate, nitrocellulose, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, acetyl tributyl citrate, alcohol, isopropyl alcohol, stearalkonium bentonite, ci 15850 (red 6 lake), acrylates copolymer, hea ipdi isocyanurate trimer/polycaprolactone diol copolymer, ci 15850 (red 7 lake), ci 15880 (red 34 lake), tris-hea ipdi isocyanurate trimer, diacetone alcohol, sorbic acid, phosphoric acid, n-butyl alcohol

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: