Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Konjac Sponge Špongia na tvár Biela

Konjac Facial Puff Sponge 100% Pure pre všetky typy pleti. Ideálna pre celú rodinu pre každodennú starostlivosť o pleť. Nemala by chýbať vo vašej kúpeľni!

cruelty_freevegan

Viac o jednotlivých certifikátoch si prečítajte tu.

€12
Dostupnosť: Skladom
Konjac Sponge Špongia na tvár Biela

Podrobný popis

Špongia je vyrobená z rastliny Konjac divoko rastúcej vo vysokých nadmorských výškach v Ázii. Zemiak Konjacu alebo inak povedané Konnyaku je prirodzeným zdrojom potravy obsahujúcim 97% vody. Rastlina je bohatá na minerály a má nízky obsah kalórii. Vďaka svojej prirodzenej zásaditosti je PH neutrálna, čo zanecháva pokožku perfektne vyváženú.

V ázijskom regionne je plodina známa už vyše 1500 rokov. Používala sa ako like, jedlo, ale aj v starostlivosti o krásu.

Konjac Sponge používa iba 100% čistý konjac bez obsachu chemikálií, farbív, aditív, či látok vyvolávajúcich podráždenie. Hubky sú 100% rozložiteľné v prírode. Pestovanie konjacu je dlhodobo udržateľné. Vlákna konjacu sú ručne spracovávané a zmiešavané s čistou vodou filtrovanou cez vulkanické horniny do hubiek.

Hubka hĺbkovo čistí pokožku tváre, odstrňuje upchaté póry, a jemne zbavuje pokožku odumretých buniek. Unikátna štruktúra hubky pripomínajúca pavučinu pomáha stimulovať prekrvenie pokožky a tvorbu nových buniek.

Pre použitie stačí pridať čistú teplú vodu. Po namočení je saténovo hebká. Samozrejme sa dá použiť aj spolu s vašou pleťovou vodou, znásobuje jej účinky. Odstraňuje make-up.

Vhodná pre všetky typy pleti.

Konjac Sponge je nutnosťou pre každého, kto má rád prirodzenú starostlivosť o svoje telo!

Veľkosť: zhruba 8 cm široká, perfektne sediaca do dlane

Zloženie*: 100% čistý konjac

* zloženie v súlade s medzinárodným názvoslovým INCI je uvedené na obale produktu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: