Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Konjac Sponge Špongia na tvár Kamilka

Chamomile Konjac Facial Puff Sponge ideálna pre tých, ktorí potrebujú utíšiť podráždenú až senzitívnu pleť. Nemala by chýbať vo vašej kúpeľni!

cruelty_freevegan

Viac o jednotlivých certifikátoch si prečítajte tu.

Položka bola vypredaná…
€12
Dostupnosť: Momentálne vypredané
Konjac Sponge Špongia na tvár Kamilka

Podrobný popis

Špongia je vyrobená z rastliny Konjac divoko rastúcej vo vysokých nadmorských výškach v Ázii. Zemiak Konjacu alebo inak povedané Konnyaku je prirodzeným zdrojom potravy obsahujúcim 97% vody. Rastlina je bohatá na minerály a má nízky obsah kalórii. Vďaka svojej prirodzenej zásaditosti je PH neutrálna, čo zanecháva pokožku perfektne vyváženú.

V ázijskom regióne je plodina známa už vyše 1500 rokov. Používala sa ako like, jedlo, ale aj v starostlivosti o krásu.

Konjac Sponge používa iba 100% čistý konjac bez obsachu chemikálií, farbív, aditív, či látok vyvolávajúcich podráždenie. Hubky sú 100% rozložiteľné v prírode. Pestovanie konjacu je dlhodobo udržateľné. Vlákna konjacu sú ručne spracovávané a zmiešavané s čistou vodou filtrovanou cez vulkanické horniny do hubiek.

Čístý rumanček kamilkový jemne čistí aj tú najcitlivejšiu pleť. Má zmäkčujúci a prekrvujúci efekt, vďaka ktorému zlepšuje elasticitu pokožky a prispieva k jej sviežemu vzhľadu.

Rumanček kamilkový je dobrý na suchú, začervenalú, rozpálenú a citlivú pokožku. Je známy svojimi anti-alergickými vlastnosťami.

Pre použitie stačí pridať čistú teplú vodu. Po namočení je saténovo hebká. Samozrejme sa dá použiť aj spolu s vašou pleťovou vodou, znásobuje jej účinky. Odstraňuje make-up.

Vhodná pre ľahko podrážditeľnú až hyper senzitívnu pokožku.

Konjac Sponge je nutnosťou pre každého, kto má rád prirodzenú starostlivosť o svoje telo!

Veľkosť: zhruba 8 cm široká, perfektne sediaca do dlane

Zloženie: 100% čistý konjac, rumanček kamilkový

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: