Poštovné zadarmo pre objednávky od 90€ (Packeta)

Konjac Sponge Špongia na tvár Zelený íl

Konjac Facial Puff Sponge French Green Clay pre zmiešanú pleť. Obohatená je o najjemnejší francúzsky zelený íl. Nemala by chýbať vo vašej kúpeľni!

cruelty_freevegan

Viac o jednotlivých certifikátoch si prečítajte tu.

€12
Dostupnosť: Skladom
Konjac Sponge Špongia na tvár Zelený íl

Podrobný popis

Špongia je vyrobená z rastliny Konjac divoko rastúcej vo vysokých nadmorských výškach v Ázii. Zemiak Konjacu alebo inak povedané Konnyaku je prirodzeným zdrojom potravy obsahujúcim 97% vody. Rastlina je bohatá na minerály a má nízky obsah kalórii. Vďaka svojej prirodzenej zásaditosti je PH neutrálna, čo zanecháva pokožku perfektne vyváženú.

V ázijskom regióne je plodina známa už vyše 1500 rokov. Používala sa ako liek, jedlo, ale aj v starostlivosti o krásu.

Konjac Sponge používa iba 100% čistý konjac bez obsahu chemikálií, farbív, aditív, či látok vyvolávajúcich podráždenie. Hubky sú 100% rozložiteľné v prírode. Pestovanie konjacu je dlhodobo udržateľné. Vlákna konjacu sú ručne spracovávané a zmiešavané s čistou vodou filtrovanou cez vulkanické horniny do hubiek.

Hubka svojim zložením prispieva k sťahovaniu pórov, dodáva pleti pružnosť a revitalizuje poškodenú pokožku tváre. Vďaka zelenému ílu vyťahuje nečistoty a toxíny a tým zanecháva jemnejšiu a sviežejšiu pleť.

Zelený íl je jedným z najsilnejších prírodných antiseptík. Vynikajúco absorbuje nadbytočné mastnoty, nečistoty a baktérie.

Pre použitie stačí pridať čistú teplú vodu. Po namočení je saténovo hebká. Samozrejme sa dá použiť aj spolu s vašou pleťovou vodou, znásobuje jej účinky. Odstraňuje make-up.

Vhodná pre mastnú a kombinovanú pleť. Ale aj pre senzitívnu, ľahko podrážditeľnú a vysušenú pokožku.

Konjac Sponge je nutnosťou pre každého, kto má rád prirodzenú starostlivosť o svoje telo!

Veľkosť: zhruba 8 cm široká, perfektne sediaca do dlane

Zloženie*: 100% čístý konjac, francúzsky zelený íl

* zloženie v súlade s medzinárodným názvoslovým INCI je uvedené na obale produktu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: