Poštovné zadarmo pri objednávkach nad 90€

Manucurist Green lak na nechty Clove

9-free lak na nechty v mixe burgundy, hnedej a fialovej.

€14
Dostupnosť: Skladom
Manucurist Green lak na nechty Clove

Podrobný popis

Clove, to je teplá a zemitá hnedá s burgundy a fialovou. Predstavte si vôňu a farbu klinčekov a máte odtieň Clove.

Kolekcia Green obsahuje voľne schnúce laky na nechty. Zložené z až do 84% ingrediencií rastlinného pôvodu, 9-free, vegan a cruelty-free. Napriek tomu s krásnou pigmentáciou, vysokým leskom a výsledným feelingom ako zo salónu.

Čo znamená 9-free lak na nechty? Nie je v ňom 9 zložiek, ktoré sú spájané s neželaným účinkom na ľudské telo. Žiadny toulén, dibutyl phtalát, gáfor, xylén, formaldehyd, hydrochinón, ethyl tosylamid, triphenylfosfát, benzofenón, styrén, monoméry. Tieto zložky veru v lakoch Manucurist nenájdete. Namiesto nich využívajú maniok, bavlnu či zemiaky. Značka chce jednoducho byť tak eko-zodpovedná, ako to len ide.

Unikátna formula je obohatená o 2 hlavné aktívne zložky. Kokosový olej, výborne hydratujúci a extrakt z bambusu vyhľadávaný pre svoje revitalizačné a spevňujúce účinky.

Pre dosiahnutie dokonalej manikúry naneste najprv Green Base Coat, váš vybraný Green odtieň a zafixujte Green Top Coat. Nechajte voľne zaschnúť na vzduchu.

Lak jednoducho odstránite pomocou Green Odľakovača na nechty alebo akéhokoľvek jemného odľakovača.

Made in France

Vegan

Cruelty-free

83% ingrediencií pochádzajúcich z biomasy

Veľkosť balenia: 15ml

Zloženie: butyl acetate (získaný z manioku), ethyl acetate, nitrocellulose (získaná z bavlny), tributyl citrate, alcohol, propylene glycol/sebacic acid/trimellitic anhydride copolymer, isoprophyl alcohol, acetyl tributyl citrate, stearalkonium bentonite, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, CI 77499 (iron oxides), CI 19140 (yellow 5 lake),  CI 73360 (red 30), CI 77491 (iron oxides), diacetone alcohol, sorbic acid, kokosový olej, phosphoric acid, glycerin, voda, extrakt z miazgy bambusu

 

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
1
A Avatar autora | 26.10.2022
Lak je vo veľmi esteticky vyzerajúcom balení, čo sa mi páči. Bohužiaľ farebne nesplnil očakávania, lebo vyzerá ako čisto kakaovo hnedý- ďalšie dva uvedené odtiene (burgundy a fialová) tam proste nie sú. Aj keď nanesiete viac vrstiev, aj pri umelom aj pri dennom svetle je to srátka obyčajná hnedá, žiaden mix. Je to rozhodne sklamanie.